parallax background

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

Na cenę usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe wpływ ma wiele czynników. Cena jest ustalana indywidualnie w drodze negocjacji z Klientem i zależy między innymi od ilości dokumentów podlegających księgowaniu, wielkości zatrudnienia oraz specyfiki działalności firmy Klienta.


Ryczałt
ewidencjo-
nowany

od 100zł netto

Księga przychodów i rozchodów

od 150zł netto

Księgi
handlowe
 

od 450zł netto

Obsługa kadrowo-płacowa*

30zł netto

* za jednego pracownika

W ramach prowadzonych usług oferujemy:


Fachowość oraz profesjonalizm

Pracujemy według najlepszych standardów i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Twoją firmą zajmować będą się specjaliści.


Bezpieczeństwo

Twoją firmę chroni bezpieczna umowa. Biuro posiada ubezpieczenie OC działalności. Twoje dane są przechowywane na nowocześnie zabezpieczonych serwerach


Dostęp do panelu klienta

Każdy nasz Klient ma możliwość dostępu do indywidualnego konta online. Z konta tego w dowolnym czasie można m.in pobrać aktualne sprawozdawania finansowe oraz informację o wysokości należnych podatków i składek ZUS.


Możliwość odbioru dokumentów z siedziby Państwa firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta a jednocześnie zapewniając dobrą i sprawną wymianę informacji oferujemy możliwość odbioru dokumentów z siedziby firmy Klienta (oferta dotyczy powiatu zielonogórskiego, krośnieńskiego oraz świebodzińskiego)


100% Zadowolenie klienta

Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci w 100 % korzystał z praw podatnika, wykorzystywał wszelkie ulgi i zwolnienia podatkowe.